info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Mühendislik

Fabrika betonarme yapılar

Biz yapılamazı size söylemeyeceğiz, biz bunu nasıl yapılacağını anlatacağız!
Sırf betonarme yapılar ve ilgili yapı hizmetleri konusunda uzmanlaşmış çözüm ortaklı dinamik bir inşaat mühendisliği ve inşaat şirketlerimiz vardır.
Sırf müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış etkileyici çözüm ortaklı bir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz, inşaat mühendisliği biz ancak inşaatı tüm yönleriyle ele alarak anahtar teslimi hizmet sunmaktayız.
Sırf ayrıca sunduğumuz hizmet yelpazesi -
• 5 yılı aşkın Kombine yönetimi deneyimi
• Fast track maliyet etkin programlama
• RC düzenleri için tam yapısal tasarım çözümleri
• fiyatlar formülasyonu Takvimi
• Kapsamlı sağlık ve güvenlik yönetimi
sırf Garanti Sağlamak bizim Müşteri Sürekli bizim Müşteriler Beklentileri Aştı Üstün Kalite ve mükemmel değer bir Hizmeti ile çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

Fabrika Binaları ve Hangarlar

Yöremizde sanayileşmenin artması ile çelik konstrüksiyon fabrika binalarına gereksinim doğmuştur. Bu nedenle şirketimiz ayrı bir çözüm ortağı ekiple 2006 yılından bu yana bu tür imalatları da sürdürmektedir. 36 (m) ye kadar olan açıklıklar makas ve petek kiriş ile geçilmektedir. Müşterinin istemine göre zemin özellikleri, işletme çevre ve iklim koşulları dikkate alınarak sistem projelendirilmektedir. Çelik konstrüksiyon fabrika binalarında hesap ve dizayn kriterlerine göre makas ve kolon tipi seçilmekte birbirlerine göre olumlu ve olumsuz yanları müşteriye aktarılmakta ve nihai karar birlikte alınmaktadır.
Çatı örtüsü olarak trapez sac, sandviç panel, iki trapez arası taş veya cam yünü dolgulu sistem uygulanmaktadır.
Kutu profil kolonlar; hesap değerinde bulunan kesit iki adet C profil birleştirilerek oluşturulmaktadır.
Müşterinin isteği doğrultusunda kolon içi C-20 betonla doldurulduğunda burulma ve burkulmaya oldukça dayanıklı bir kolon tipi elde edilmektedir.

Sırf yaşam alanınızı istediğiniz gibi dizayn eder öneriler sunarak size başka çözüm alternatiflerini de fark etme ve değerlendirme imkanı verir mimari konular ile ilgili sorunlarınıza yanıt bulmanızın adresidir.hissettiğiniz ihtiyaçları belirleyerek istediğiniz sonuca ulaşmanız için gerekli olan bilgileri toplamak analiz etmek kullanılacak kaynakları belirleyerek gerekli durumlarda organizasyonları yapmak hedeflediğiniz süre maliyet ve kalite standartlarına ulaşmanızı sağlamak Mimari bir konuda çözülmesini veya araştırılmasını istediğiniz bir konunuz varsa çözüm sırf biziz.
a-proje yönetimi
sırf Proje; proje yönetimi alanında kapsamlı çözüm sağlayıcısıdır. sırf Proje kurulduğundan beri başarılı bir şekilde proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.
Dünyanın dört bir yanında proje yönetimi konusu hızlı bir şekilde kurumların dikkatini çekmektedir. Sadece geleneksel proje tabanlı endüstriler değil inşaat, enerji, uçak, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, bankacılık sektörlerinde de ilgi git gide artmaktadır. Ayrıca, kuruluşlar proje yönetimi metodolojilerini kullanarak daha verimli ve etkili projeler üretebilir, artan rekabet koşullarında avantaj ve proje sonuçlarında iyileşme elde ederler.
Sırf Proje olarak projelerin başarısının, doğru araç seçimiyle başladığını biliyoruz.
Bizim farkımız sayısızca proje yönetimi çözümünü bir arada sunmamızdır. Danışmanlarımız, beklentilere dayalı analizden sonra, size uygun bir çözüm önereceklerdir. Sistem kurulumu sonrasında sistem bakımı ve desteği için geniş hizmet çeşitleri sunuyoruz. Projelerinizin her safhada daha verimli olması için çalışanlarımız bilgi, deneyim ve becerilerini sizinle paylaşacaktır.

BİLGİSAYAR VE YAZILIM HİZMETLERİ (ÇÖZÜM ORTAGI AYRA BİLGİSAYAR)


a-İsteğe özel bilgisayar programı
b-Excel için isteğe özel hesap modülleri
c-Autocad için isteğe özel hesap ve çizim modülleri internet sitesi tasarımı.