info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Önce insan danışmanlık hizmetleri

Önce insan danışmanlık hizmetleri

SEVGİ VE SAYGI
Hepimiz çevremizden saygı görmek ve sevilmek isteriz. Peki ama bu duygular nasıl kazanılır? Çevrenizdeki insanlara Saygı ve Sevgi sunmak konusu bu sitenin temel mesajlarından birisi. Bu yazımda tekrar bu konuya değinmek, bu sefer farklı bir açıdan yaklaşmak istiyorum. Hepimiz çevremizden saygı görmek ve sevilmek isteriz. Peki ama bu duygular nasıl kazanılır?
Bir an için çevrenizde Saygı duyduğunuz insanları düşünün. Saygı duyduğunuz bir öğretmen, bir arkadaşınız, bir yöneticiniz, bir büyüğünüz hatta kendi anneniz yada babanız… Bu insanların ortak noktası nedir? Neden bu insanlar içinizde saygı uyandırıyor? Muhtemelen en az bir konuda uzman olmaları, ihtiyaç duyduğunuzda danışabileceğinizi bilmek, size yeni bir şeyler kazandırabilmeleri ve daha önemlisi güven duyuyor olmanız.Diğer Firmamız Kızılay Danışmanlık Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Konusunda deneyimli bakıcılarla özenli bakım ve şefkatle her zaman yanında olarak, hastalık sürecinde şefkat, sevgi ve sağlığı ile bütünleştirerek; deneyimli bakıcılar ile hizmet vermekteyiz.

İrtibat:Fuat YILMAZ (İnsan Kaynakları Müdürü) Tel:0539 506 97 66 - 0539 355 97 66