info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Takım olma danışmanlık hizmetleri

Takım olma danışmanlık hizmetleri

PAYLAŞIM
Sırf kurduğumuz bu şirket tamamen insanların birlikte inanmak ve birlikte yaşamak için gerekli manevi ve maddi yardımlaşma amacı ile kurulmuştur.
-bu şirket platformunda inancı,cinsiyeti,maddi durumu,dünya konumu ne olursa olsun inanan ve düşünen her insan fikir verebilir,yorum yapabilir,yol gösterebilir,tanışabilir,ticari alışverişler yapabilir,birlikler kurabilir,yardımlaşabilir,manevi bilgiler verebilir,dünya ile ilgili manevi inançlarını paylaşabilir,dünya ile ilgili maddi varlıklarını paylaşabilir,arkadaşlıklar kurabilir.
-sitemiz yeni olduğundan noksanlıklarımız veya yanlışlıklarımızı bize bildiriseniz hemen düzeltme veya tamalama yoluna gidebiliriz.
saygılarımızla,
Sunulan ürünler ve hizmetler
- inanç paylaşımı
-duygu paylaşımı
-iş paylaşaımı
-maddi paylaşım
-ticari paylaşım
-yorum paylaşımı
-birlikler ve dernekler kurabilme paylaşımı
neden çevremizde tanıyıp güvenebileceğimiz insanlar varken işlerimizi tanımamış olduğumuz insanlarla paylaşalımki! Güven kazanmak zor iştir bunu başaran insanlarla çalışmanızı tavsiye eder ticari paylaşımın hepimize hayırlı olmasını dilerim. Bu grupta iş yapanlar işlerini sunacaktır. Talep edenler ise taleplerini sunacaktır, yeni fikirler paylaşımlar ve kazançlar bizleri bekliyor umarım güzel olacaktır.