info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Strateji ve Eylem Planı Hazırlama

Strateji ve Eylem Planı Hazırlama

1-İhale hazırlık tekniği: SIRF Teknoloji gereklerine uygun olarak araştırılması; incelenmesi, maliyetlerinin tahmin edilmesi, benzer projelerin mukayese edilmesi; değerlendirilmesi, şartnamenin hazırlanması, istenen usul ve yöntemlerin belirlenmesi için vakıa örnekleri ile desteklenerek katılımcılara yeterli düzeyde bir beceri kazandırılmasını amaçlamaktadır.

SIRF Eğitim İçeriği

2-Kaynak geliştirme desteği:sırf mevcut kaynaklarınızı değil işinizle ilgili yeni kaynaklar bulmanıza ve bulunulan durum içiresinde kaynaklarınızı geliştirmenize destek sunumları sunmaktadır.

3-Kredi kullanma desteği: mevcut kredinizi bulunulan konumda daha iyi seviyelerde faydalanmanızı sağlayacak yeni kredi isteklerinize sırf çözüm için yanınızdayız.

4-Proje geliştirme ve yazılımı: sırf Yazılım ve Proje Geliştirme olarak sektörel yazılım ve proje geliştirme konusunda hizmet veriyoruz. Mevcut kendi yazılım'larımızın yanı sıra Çeşitli yazılım firmalarının bayilikleri ve çözüm ortaklarımızın desteğiyle gerek yazılım gerek donanım gerekse proje olarak siz müşterilerimize dinamik ve profesyonel kadromuzla en iyi desteği vermeye çalışıyoruz. Hedefimiz sorunlarınıza basit ve ekonomik çözümler bulmaktır.

5-Proje mali raporları:proje uygulama birimi ve teknik yardım ekipleriyle koordineli olarak proje mali raporlarınız hazırlanmakta ve onayı sağlanmaktadır.onay sonucu danışmanlık hak edişimiz talep edilmektedir.

6-Proje yönetimi:

Proje : Belirli bir başlangıç ve bitiş zamanı olan, amacı,kapsamı,bütçesi tanımlanmış ve bir kereye özel gerçekleştirilen aktiviteler toplamına denir.

Yönetim : Yönetme işi, çekip çevirme, idare etmektir.

Proje ve yönetim genel olarak böyle tanımlanmakta. çünkü her ikiside Proje Yönetimi? çatısı altında farklılaşmakta. Hatta Proje Yönetimi’de sektörlere göre farklılık gösteren bir kavramdır.

Peki Proje Yöntemi Nedir ?

Mısır’daki Piramitler bilinen en eski proje yönetimi uygulamasıdır. Hatta hala nasıl yapıldıkları çözümlenememiş bir uygulama hepinizin bildiği gibi. Proje yönetimi, hedef, maliyet ve zaman kriterlerine uygun eldeki kaynakları verimli bir şekilde programlama ve süreçleri kontrol etmektir.

Unutmayın hayatınızda farkında olarak yada olmayarak bir çok proje yer almakta. Ve siz hayatınızın Proje Yöneticisi’siniz.bu nedenle sırf projelerinizi /projelerimizi sizinle birlikte yönetime hazırız…