info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Performans Yönetimi

Performans Yönetimi

KURUMSAL PERFORMANS

Stratejiyi iş hedeflerine dönüştüren,stratejiyi herkesin işi haline getiren,güçlü liderlerle strateji yönetenler.streteji odaklı organizasyon olmayı amaçlayanlar ile kurumsal performansa ulaşım sırf hizmet için hizmetinizde çözüm ortağıdır.

YÖNETİM SİSTEMLERİ KURULUMU

SIRF iş ,çevre yönetim sistemi, diğer yönetim sistemleri, benzer olanlar kalitesi veya emniyet yönetmek gibi. , iş 'güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirir tanımlamanıza ve önemli etkilerini yönetmek, para artan verimliliği ile kaydettiğinden,iş, çevre mevzuatı ile uyumlu ve ilerleme için kriterler sağlamaya yardımcı olur. sırf ayrıca size kaynaklarınızı yönetmek, tecrubenize katkı sağlayarak yardımcı olabilir ,güvenilirlik iş çevre politikasının güvenilirliğini artırır. Müşterilerinizi Yönetim ve Denetim Planı yoluyla elde ederek ;iş çevre sorumluluklarına katkı sağlayarak sırf yönetim sistemleri kurulumunda öncüdür.

YÖNETİM SİSTEMLERİNİ İYİLEŞTİRME

SIRF yönetim sistemi iyileştirme içeren çalışanlarada yönetim sistemi amaçlamaktadır . sırf şirketi bir bütün olarak ele alır.ve bu parçalar ayrılmaz birer bütündür. şirket danışmanı işverene değil işçilerede aynı zamanda danışmandır.performans önemli kriterlerden biri olduğunuda göz önünde bulundurarak, İyileştirmeyi teşvik eder ve Yönetimi de iyileştirme çabalarına işçilerinde tanınmasına stratejik değer verir.bu nedenle iyileştirme süreci grup odaklı olarak iş faliyetlerinde maliyetin azalmasına başarının artmasına zemin teşkil eder. organizasyon herkesi içerir ve iyi düzeyde geliştirilmesi yer almaktadır.sırf iyileştirmeye yönelik olarak idari performansınıza artı değer katar.