info@sirfdanismanlik.com.tr Sırf Danışmanlık Hizmetleri

Senaryo Planlama

Senaryo Planlama

ÜLKE SORUNLARINA ÇÖZÜM SENARYOLARI

Sırf ülkemizde toplum kesimleri arasında, yüzlerce yıl bir arada yaşamaktan kaynaklanan, birlik beraberlik duygusunun ' ekonomik ve sosyal sorunların çözümü noktasında Türkiye'nin bu sorunlarına çözüm için konusunda uzman kişiler, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yer aldığı platformlar oluşturarak senaryolar belirlemek,kısaca medeni görünen batının gerçek yüzünün sömürü olduğu bilinciyle yeni nesillere özünü anlatmak,öze dönüş için sırf ulusal senaryolar hazırlamak amacımız.

SİYASİ ADAY ADAYLARINA SENARYO PLANLAMA

Siyaset bir okuldur bu okulun ilk dersi ise tecrübedir,sabırdır,beklenen gün için önceden senaryo planı yoksa seçim başta kaybedilmiş sayılır.bu nedenle iç ve dışta gelen saldırılara karşı özgüvenle birlikte senaryo planlayıcı odakları iyi tanımalı ve bu işte rakip yada aynı safta olanlara karşı mutlaka sırf ile birlikte yol haritası belirlenmeli.sırf siyasette 30 yıllık tecrübesiyle hizmetinizdedir.hizmet bedeli başarıyla eş değerdir.başarı yoksa maddi beklentide yoktur.sırf özgüven , tecrübedir ve tecrübe ilimde üstündür.

SİYASİ RAKİPLERİ TAKİPTE TUTMA

Siyaset kıldan ince kılıçta keskin bir virajdır.bu virajı bilen hedefe sağ salim kazasız ulaşır.sizin kaptanlığınızda sırf size bu konuda tecrübesiyle Hedefe azami süratle ulaşmanıza katkı sağlar.

KURUMSALLAŞMA SENARYO YÖNETİMİ

Kritik belirsizliklerin uçlarda aldıkları şekillerde göre senaryolar yazılır.yazılan her senaryo yönetilmeye mecburdur aksi halde sadece hayalde kalır.
Sırf, senaryo yönetim hizmeti ile bugünden net olarak görülemeyen ancak olma ihtimali olan durumlarla ilgili şirketlerin etkin ve yaratıcı stratejiler oluşturmalarına öncülük ederek, gelecekteki belirsizlikler karşısında şirketlerin daha donanımlı olmalarını sağlamaktadır.
Sırf, aynı zamanda ülke stratejilerinin geliştirilmesinde de bu metodolojiyi kullanarak çeşitli çalışmalara öncülük yapmaya hazır senaryo planlama ve yönetme . "Yarını Arayışlar"yönetim senaryolarına sırf danışmanlıktan ulaşabilirsiniz.